Top
TR | EN
Company History
2019

Enerji en temel ihtiyaçlarımızdan bir tanesi, aynı zamanda ülke ekonomisinin de en önemli unsurlarından birisidir. Hem sanayileşme yolunda, hem de günlük hayatımızda vazgeçilmezimiz olan, yaşantımızın tümüne bakıldığında adeta hava-su gibi bir önem taşımaktadır. Doğamıza zararsız yenilenebilir enerji sektörüne GREENWATT A.Ş. ile hizmet vermekteyiz.

Company History
2020
Yenilenebilir Enerji Kaynaklarından Güneş Enerjisi Santrallerinde Verdiğimiz Hizmetlerimiz

DANIŞMANLIK&MÜHENDİSLİK&PROJELENDİRME

SERVİS&BAKIM&ONARIM

TERMOGRAFI HİZMETLERİ

AKÜMÜLATÖR&GENERATÖR TEST

ANAHTAR TESLİM TESİS KURULUMU

TESİS ALIM&SATIM&KİRALAMA

Company History
2023
Hedeflerimizden emin yolumuza devam ediyoruz.

Dünyada Teknoloji hızla gelişmekte ve Farklı Buluşlara ihtiyaç duymaktadır. Bizde Ülkemize Yenilenebilir Enerji alanında katkı sağlamak hedefindeyiz. Sürekli bir adım ilerisini düşünüyor ve yeniliklerden müşterilerimizin de faydalanmasını sağlıyoruz. Ulusal-Uluslararası lider imalatçı kuruluş, ar-ge personelleri ile sıkı bağlarımız sayesinde sürekli değişen ve yenilenen bilgileri, teknolojileri ve piyasaları takip ediyoruz.

Company History

Fosil yakıtların çevresel açıdan zararları şu şekildedir: Fosil yakıtlar zehirli gaz atıklarına neden olarak hava kirliliğine neden olur.

Fosil yakıtlarının hızlandırdığı küresel ısınma sürecini geri çevirebilecek tek yol olan yenilenebilir ve temiz enerji kaynaklarını size sunarken, enerjide dışa bağımsız hale gelmek için uzman ekibimizle, bu kaynakları en verimli şekilde kullanabilmeniz için sürekli çalışıyoruz.

Altınşehir Mahallesi 214. Sokak No: 11 Nilüfer/BURSA
+90 532 547 36 85
info@greenwatt.com.tr