GREENWATT ENERJİ A.Ş.

Kariyer

Kariyer fırsatlarında önceliğimiz; ilgili pozisyon açığını şirketimizde değer yaratan çalışanlarımızla paylaşmak ve başvuruları değerlendirerek sürecimize başlamaktır. Tüm açık pozisyonlarımızı öncelikle iç duyuru sistemi ile çalışanlarla paylaşırız.

İşe alım konularında verdiğimiz kararları, çalışanın cinsiyeti, yaşı, inancı, etnik kökeni, milliyeti, medeni durumu, sağlık durumu, fiziksel engelleri, cinsel tercihlerinden bağımsız olarak “doğru işe doğru insan” odağında veririz.

İşe alım sürecinde başvuruları objektif bir şekilde değerlendiririz. En iyi adaylarla değil, arayış içinde olduğumuz pozisyon için en doğru adaylar ile görüşme sağlarız. Adayların beklentilerini titizlikle ele alırken, hem şirketimize katkı sağlayacak hem de kendisi adına çalışma ortamında aradığını bulabilecek adaylara teklif sunmayı hedefleriz.

Adayların iş tecrübeleri ile birlikte potansiyelleri ve yetkinliklerini de gözlemleyebildiğimiz Ön Mülakat, Kişilik Testi, Genel Yetenek Testi, İngilizce Dil Testi, Yetkinlik Bazlı Mülakat, Teknik Mülakat, Simülasyon süreci gerçekleştirilir. Belirlenen adayların referans kontrollerinin tamamlanması ile birlikte adaya teklif yapılır.

GREENWATT ENERJİ A.Ş.

Başvuru

İşe yeni başlayan çalışanlarımıza kapsamlı oryantasyon eğitimleri verilir.

Tüm pozisyonlarımıza cv@greenwatt.com.tr mail adresimize CV’nizi gönderebilirsiniz.